ABOUT US

                2010 yılında Jado Tekstil bünyesinde kurulan firmamız ağırlık olarak konfeksiyon ve ihracat olarak hizmet vermektedir. Kalite ve insan sağlığından kesinlikle ödün vermeyen tekstilde kendini kanıtlamış olan firmalarımız Avrupa,Amerika,Rusya başta olmak üzere bir çok dünya ülkelerinde pazar ağına sahiptir.

 

          Maldiya taze meyve ve sebze ihracıtına 2015 yılında karar vermiş, altyapı ve arge çalışmalarına 2016 yılı sonuna kadar devam etmiştir.

 

           Bu sebep ile,  Bursada Armut, Şeftali, Elma, İncir başta olmak üzere hurma, ayvayıda ekleyerek, bahçelerimizde yetiştirilen ürünlerimizin, ilk hedefimiz olarak, sağlık ve kaliteden asla taviz vermememiz konusunda bunu şart koymuş ve üretim faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmüştür. Üretimlerimiz en iyi kalite standartlarında ihrac edilmek üzere çeşitli ihracatçılar ve süpermarketler  tarafından yüksek talep görmektedir.

 

                Üretim ve paketlemeye ek olarak  ihracat yapısını oluşturma yolunda ilk adımı 2016 yılında kalite ve sağlıkdan vazgeçmeyen Maldiya ile atan Söylemez ailesi  en taze ve en sağlıklı bir şekilde  hasat edilen meyvelerin yanı sıra Türkiye'nin 4 bir yanında üretim yapan diğer anlaşmalı meyve üreticilerinden de meyve satın alımı yaparak, modern yetiştiricilik yöntemleri ile yetiştirilmiş yaş meyvelerin dünya pazarına sunulması hizmetlerine devamını hedeflemektedir.

 

            Üretim aşamasından, tüketim aşamasına kadar her kademede tecrübeli çalışan iş arkadaşlarımız ve birimleri olan şirketimizin en temel hedefi:

              Gıda sektöründe; Doğal, sağlıklı, soğuk zincir ile tüketicinin mutfağına kadar her zaman dalından kopmuş gibi taze, üretimin her aşamasında; insan sağlığına değer veren ve sağlıklı nesiller için çaba gösteren “TOHUMDAN MEDENIYETE, DOĞAL DENEYİM” sloganı ve FRUNE markası adı altında taze sebze ve meyve,talepler doğrultusunda kuru gıda veya organik ürün ihracatı yapmaktadır.    

      Tekstil sektöründe; Bambu,pamuk,ipek,tencel,yün,keten gibi insan sağlığına yararlı olan doğal elyaflar kullanan,dünyada ilk sırada olan makine üreticilerinin sunmuş olduğu modern makine parkuru, jakarda 18432 platine kadar ve tezgahta 360cm enine kadar, çeşitli jakar ve tezgahlar ile ev tekstili ve goblen tarzı dokuma üretimimiz ile beraber tüm Dünya insanlarına sunmuştur.